Oficjalny serwis piłkarzy ręcznych

CUIAVIA/OSIR Inowrocław
II liga piłki ręcznej
                                Dodano: 07-12-2003, 13:39
Początek meczu był bardzo wyrównany z lekką przewagą gdańszczan przez większość pierwszej połowy nie potrafili oni jednak wypracować znaczącej przewagi. W 20 min meczu nastąpił kryzys w naszym zespole brak koncepcji w ataku i zbyt mało agresywna obrona spowodowały że od 20 do 29 min. Inowrocławianie nie zdołali zdobyć bramki tracąc ich w tym okresie aż 8. Skutecznością w tej części gry popisali się skrzydłowi drużyny SMS-u Kwiatkowski i Michał Krygowski pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 20-11.

Po ostrej reprymendzie ze strony trenera Ryszarda Oczachowskiego nasi szczypiorniści zabrali się do odrabiania strat jednak to piłkarze ręczni z Gdańska zdobyli dwa pierwsze trafienia po zmianie stron. Przez całą drugą połowę trwała dość wyrównana walka. Udało się odrobić część strat to jednak było zbyt mało na dobrze dysponowany i mądrze grający zespół SMS-u i ostatecznie spotkanie zakończyło się porażką naszej drużyny 33:26.